výstavní úspěchy

 

 

 

Datum       typ + místo třída ocenění rozhodčí

2019

 
       
 14.7.2019 národní Mladá Boleslav vítězů   V1,CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz,BOB  Semeráková Michaela
 
 
 
       MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY -                 C.I.B.  
19.5.2019 mezinárodní Litoměřice šampionů V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS Řehánek Petr
8.5.2019 krajská Ml.Boleslav vítězů V3 Frnčová Lenka
 
 
   

POLSKÝ  ŠAMPION

 
27.4.2019 mezinárodní Opole (Polsko) šampionů V1,CWC,res.CACIB Svend Lovenkjaer (Dánsko)
26.4.2019 národní Opole (Polsko) šampionů
V1,CWC,Best Dog,BOB
 
Masami Uryu (Japonsko)

 

2018

 

 
 
 
 
      SLOVENSKÝ GRAND             ŠAMPION  
28.10.2018 mezinárodní - Bratislava šampionů V1,CAC,res.CACIB Weron Grzegorz (PL)
27.10.2018 mezinárodní- Bratislava šampionů V1,CAC,CACIB,BOB Miroslav Václavík (CZ)
26.10.2018 mezinárodní - Bratislava šampionů
V1,CAC,CACIB,BOB
Garhöfer Carole (AT)
16.9.2018
klubová - Mladá Boleslav vítězů
V3
Ludmila Pavlíková
8.9.2018 krajská Liberec vítězů V1,VT,KV B.Ovesná
          ČESKÝ  ŠAMPION
 
 15.7.2018 národní Mladá Boleslav   otevřená  V1,CAC
 Olga Dolejšová
       KLUBOVÝ    ŠAMPION  
10.6.2018 mezinárodní Nitra (SK) otevřená  V1,CAC,CACIB,BOS  Tesics Gyorgy (HU) 
           SLOVENSKÝ   ŠAMPION KRÁSY  
9.6.2018  mezinárodní Nitra (SK) otevřená V1,CAC,CACIB,GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER,BOB  Vanaken Jean-Francois (BE) 
8.6.2018

mezinárodní Nitra 

otevřená

 V1,CAC,CACIB,BOB

Monika Blaha (AT) 

20.5.2018
 
mezinárodní - Litoměřice otevřená V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB Olga Dolejšová
28.4.2018 mezinárodní Opole (PL)
otevřená
V1,CWC,Best Dog,CACIB
Anna Jaskiewicz (PL
27.4.2018
národní Opole (PL) otevřená V1,CWC,Best Dog,BOB
Monika Milian(PL)

 

Datum typ + místo třída ocenění rozhodčí
 

2017

 
 
 
 
 
28.9.2017 krajská - Martiněves mezitřída
V1, VT,KV
 
Dolejšová Olga
16.9.2017
 
 
klubová - Mladá Boleslav mezitřída
V1, CAC
 
Marušková Marie
26.8.2017 krajská Džbán mezitřída V1,VT,KV Tesics György (HU)
20.8.2017 mezinárodní Bratislava mezitřída V1,CAC,res.CACIB
Marušková
Marie
19.8.2017 mezinárodní Bratislava mezitřída V1,CAC,res.CACIB
Dolejšov
Olga
13.8.2017 mezinárodní Ml.Boleslav mezitřída V2,res.CAC,res.CACIB Jančík Leoš ing.
5.8.2017 krajská Kladno mezitřída V1,VT,KV Jančík Leoš
21.5.2017 mezinárodní Litoměřice mezitřída V1,CAC Frnčová Lenka
8.5.2017 krajská Ml.Boleslav mezitřída V2 Hořák Karel
30.10.2016 mezinárodní Praha tř.mladých V3 Vaníčková Kristina
4.9.2016 klubová Ml.Boleslav tř.dorostu VN1 Jančík Leoš ing.
27.9.2016 krajská Džbán
tř.dorostu
 
VN1
1.místo - nejlepší dorost výstavy
Frnčová Lenka
 
6.8.2016
krajská Kladno tř.dorostu VN1
Dolejšová Olga